חוקר פרטי הגנה על ילדים

הורה אל תתעלם כי זה לא יעלם. אם אתם חוששים לילדכם, אתם חייבים להגן עליהם, והשאלה המרכזית היא האם אתם ישנים בשלווה כאשר ילדכם בני העשרה מגיעים מאוחר בלילה מבילוי, יותר מדויק מוקדם בבוקר. היכן הם היו עם מי הם בילו, האם נוצלו על ידי אחרים. או שמרו על עצמם.

ידעתם כי גיל הממוצע של בני נוער המנוצלים ואשר חוו חוויה לא נעימה הוא 13 שנים בלבד.

ואם חוו חוויה לא נעימה הם ישתפו אתכם, יספרו לכם. או שהם יחששו לשתף אתכם?

האם אנו צריכים לדאוג לילד נגד רצונו. כי הוא חושב שהוא יכול להסתדר לבד.

חוק הנוער טיפול והשגחה תש"ך 1960.מציין במפורשות את האמרה הנכונה. "כופים אותו עד שאומר רוצה אני."

ניצול והתעללות בילדים וילדות הפכה להיות תופעה נפוצה ומטרידה מאוד, ולא נראה שהיא שוככת עם הזמן. בחדשות, בטלוויזיה ובעיתונות נחשפו פרשיות ומקרים מזעזעים ומצערים של ניצול בני נוער.

הורים חששו לילדיהם, תחושות הבטן שלהם והתנהגות הבן או הבת אותתו על מצוקה. התנהגות לא רגילה וטבעית. הילד השתנה. הוא לא מתנהג כתמול שלשום. ברוב המקרים הילדים לא שיתפו את ההורים, וההורים לא פעלו על מנת לסייע לילד. כי חשבו שזה לא נעים, או הילד שכנע שהוא שולט במצב.

הרבה אנשים מתלבטים לגבי שימוש בחוקרים פרטיים על מנת לשמור על שלום הילד. אולם אם לא נפעל לשמור על ילדנו אנו עלולים לאחר והילד יגיע למקומות שלא מתאימים לו והיציאה ממעגל זה לרוב בלתי אפשרי. לכן רצוי ואף בדחיפות לסייע לילד.

בכל מה שקשור לביטחונם של ילדינו, אין דבר כזה "לא נעים".

כדאי שהורים ידעו, שיש דרך להשיג את המידע על ילדיכם מבלי להתעמת ובאופן דיסקרטי. משרדנו א.ר.י. חקירות מנוסים ומיומנים בהשגת המידע הנחוץ להגן על ילדכם.

אם גם לכם יש חששות, אתם לא לבד!!! משרדנו, א.ר.י. חקירות יוכל לסייע לכם בשמירה על ילדכם.

תצרו אתנו קשר ואנו נסייע לכם מניסיוננו.