ביצוע מעקב סמוי ע"י חוקר פרטי

לא אחת, מתעוררת בנו החשדנות, לעיתים עם סיבה מוצדקת. ולשם כך נועדו משרדי חקירות, אשר יסייעו לנו לאמת או להפריח את החשדנות המקננת בנו. ולשם כך שאנו נאלצים ואף מחויבים לבצע מעקבים.

מעקבים הם לעיתים קרובות חלק בלתי נפרד, ואף מחויב בהליך החקירה, הם נערכים בדרך כלל בגלל חשד המקנן בנו. וזאת עקב בגידה, הונאה, גניבה ולצורך איסוף מודיעין וראיות.

צוות א.ר.י. חקירות מונה חוקרים מנוסים בעלי ניסיון רב של תצפיות ומעקבים בשטח, חלקם בוגרי יחידות העיקוב של משטרת ישראל. צוותי המעקב מבצעים מעקבים בצורה חשאית בעזרת ציוד מעקב משוכלל ומצלמות נסתרות.

מעקבים מתבצעים בד"כ ע"י צוות של מספר חוקרים/ עוקבים. וזאת על מנת. להיות בקשר קבוע ורצוף עם האובייקט.

אנו בצוות א.ר.י חקירות נסייע לכם לאסוף מודיעין ומידע אשר נחוץ לכם, ננתח ונבחן כל מקרה לגופו ולעומקו ואז נקבל החלטה מגובשת לגביי ביצוע מעקב.

בעזרת מעקב ניתן להביא הוכחות וראיות שיסייעו במהלך החקירה עצמה ולכל עניין פרטי או משפטי.

ישנם תיקי חקירה בהם הנוגעים בדבר משתפים פעולה עם החוקרים ואז אין כל צורך בביצוע מעקב.

אולם, ישנם מקרים בהם אין שיתוף פעולה, ולכן הדבר מוביל לביצוע מעקב סמוי לצורך איסוף הוכחות וראיות.

יש לזכור כי,  מעקב אינו יכול להיות אמצעי חקירה. הוא אמצעי להליך חקירה.

דעו!! כל חקירה איכותית, אמינה ומקצועית. מתחילה מאיסוף נתונים אודות המקרה ורק אז מגיע שלב המעקבים והפעילות בשטח.

איך אנו מבצעים את המעקב? ומה הם שיטות המעקב הנכונות בהם צוות א.ר.י. חקירות מבצע מעקבים?

אז כך, שיטת מעקב נכונה היא לא לשבת מחוץ לבית האובייקט שעות רבות שלא לצורך!!, כי אם לחקור אודותיו, ללמוד את סדר יומו, לבנות סיפורי כיסוי ולא אחת אף להתקרב לאובייקט ולמקורבים לו,

אנו לומדים את דפוס ההתנהגות עפ"י הפרופיל שניתן לנו אודות האובייקט מהלקוח

לאחר מכן, אנו בונים תוכנית פעולה אופטימלית, ורק אז מתבצע המעקב, תוך ניצול השעות  שאושרו על ידי הלקוח.

ישנם מספר גורמים המשפיעים על המעקב.  ואשר אותם לוקחים החוקרים בחשבון טרם המעקב. בהם: מיקום גיאוגרפי, תנועת האובייקט, אורח וסגנון חייו של האובייקט, אמצעי התחבורה בו האובייקט משתמש. ועוד.

צוות א.ר.י. חקירות מבצע מעקבים מדויקים ומקצועיים בעזרת מכשירים משוכללים, צילום סמוי, החלפה בין צוותים וכלי רכב שונים, תצפיתנים מקצועיים, ציוד מעקב מקצועי ועוד.

ברגע סיום המעקב מקבל הלקוח דוח מפורט. העומד במבחן משפטי, ובו תיעוד העבודה, צילומים, וידאו, ופירוט על כל יום בשטח. כולל שעות מדוייקות.

אנו בא.ר.י. חקירות מתחייבים!!! לבצע מעקבים בצורה אמינה, חשאית ומקצועית כך שפרטיות הלקוח לא תיפגע. וכמובן שומרים על ניגוד אינטרסים וסודיות חוקר לקוח!!!